יטקובסקי לעסקים

הסיפור שלנו

חברת YATKOVSKI היא חברה ותיקה עם התמחות של למעלה מ-40 שנה בתחום היהלומים, שמקום מושבה הוא בלב בורסת היהלומים. אנו, בעלי החברה, דור שני ליהלומנים. את הוותק, הניסיון והמקצועיות שצברנו, החלטנו לרתום לטובת כיבוש יעדים חדשים והשתלבות בתעשייה הירוקה והחדשנית הכוללת ייצור יהלומים במעבדה. כך, החל משנת 2016, אנו מציעים לקהל לקוחותינו הקבוע והמתחדש קולקציית יהלומים מרהיבה ביופיה, איכותית להפליא ובגימור מושלם – מתנאי המעבדה המבוקרים, עד אליכם.

פתרון ירוק ומתקדם

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, העולם שועט קדימה, הישגי תיעוש חדשים נכבשים וגם תעשיית היהלומים מקבלת אט אט פנים חדשות. לצד כל אלה, לאנשים רבים נוצר רצון פשוט לחזור לשורשים, לטבעי, לפתרון הירוק והמחובר לטבע. אך מי אמר שאי אפשר לשלב בין השניים? בחירת יהלום מעבדה היא בחירה איכותית, הנוצרת בתנאים מבוקרים ומוקפדים המובילים למוצר המושלם – יהלום נוצץ ומלוטש בסטנדרט איכות גבוה במיוחד וכל זאת בלי לפגוע במשאבי הטבע.

למה יהלומי מעבדה

זמינות גבוה

מוזיל באופן משמעותי את עלות התכשיט

שומר על איכות הסביבה

נגיש לכל אחת ואחד

צבעים גבוהים ואחידים

נקיונות גבוהים ואחידים

יהלומי מעבדה זהים לחלוטין ליהלומים טבעיים

אינו פוגע בזכויות האדם

למה יהלומי מעבדה

עובדה

יהלומי מעבדה זהים לחלוטין ליהלומים טבעיים

יתרון

מוזיל באופן משמעותי את עלות התכשיט

יתרון

שומר על איכות הסביבה

יתרון

נגיש לכל אחת ואחד

יתרון

צבעים גבוהים ואחידים

יתרון

נקיונות גבוהים ואחידים

יתרון

זמינות גבוה

יתרון

אינו פוגע בזכויות האדם

היהלומים שלנו

4.00-4.20 מ"מ יהלום עגול

4.30-4.50 מ"מ יהלום עגול

4.60-5.10 מ"מ יהלום עגול

5.20-5.55 מ"מ יהלום עגול

על התהליך

מהם יהלומי מעבדה?

במקום להמתין אלפי שנים, להשקיע סכומי עתק ולחלום בלילות על יהלום טבעי – יהלומי המעבדה מבצעים שחזור מדויק לתנאי השטח בהם גדל המינרל, והם עושים זאת בהצלחה מרובה. סקרנים לדעת איך הקסם קורה? הנה הצצה לתהליך הייצור של יהלומי המעבדה –התהליך הכי מבוקר והכי מדוייק שיש באופן שבו היהלום המלאכותי שנוצר זהה כמעט לחלוטין ליהלום המסורתי שנכרה מבטן האדמה.  


מתחילים: לחץ וטמפרטורה גבוהים

אם במקרה תבקרו באתרי מחצבות יהלומים ברחבי העולם, תגלו כי יהלומים נוצרים בתנאי טמפרטורה גבוהים מאוד ובתנאי לחץ גבוהים עוד יותר. מאחר ומטרת העל שלנו היא לייצר יהלום הזהה בכל פרמטר ליהלום הטבעי, נבקש 'לחקות' את התהליך הטבעי בתנאי המעבדה המבוקרים.

איך נעשה זאת? נעבוד עם גושים המכילים מתכות ופחמן ונייצר תנאים דומים ככל האפשר לתנאים הקיימים במעבה האדמה – לחץ גבוה, טמפרטורה גבוהה ושמירה על סטריליות על מנת שלא יתערבו בתהליך גורמים שישפיעו על התוצר הסופי.

מה אנו מרוויחים מכך? אנו יכולים לנטר את תנאי המעבדה באופן מדויק, כך שתהליך הייצור כולו יארך מספר שבועות בלבד. זאת בהשוואה לזמן הדרוש לייצור יהלום טבעי – העשוי לארוך גם כמה אלפי שנים.


מתיכים: כשפחמן פוגש מתכת

הלחץ העצום והטמפרטורה הגבוהה גורמים להתכת המתכת ומפרקים את הפחמן המלוכלך. כעת, עומדות לפנינו פיסות טהורות של פחמן והדרך אל היהלום המושלם קצרה מתמיד. השיטה הזו, חשוב לומר, קיימת כבר כמה וכמה עשורים אך עד לשנים האחרונות – רק השוק התעשייתי היה חשוף אליה. מאז ועד היום עברו לא מעט מים בנהר הנוצץ, וככל שגברה הדרישה לייצור יהלומים במחירים נמוכים יותר, בתהליכים מהירים יותר ובתהליך ייצור ירוק ומתחשב יותר בסביבה – כך גם חדרו יהלומי המעבדה לשוק הפרטי – וכבשו אותו בסערה.


מעצבים: חיתוך וליטוש

כעת היהלום הגולמי שלנו מוכן, והגיע הזמן לעבור למלאכת החיתוך והליטוש. המלאכה הזו דורשת עדינות אין קץ ודיוק מושלם, שכן היא כוללת את אותה העבודה הנעשית ביהלומים טבעיים. נדאג לצבע, לשקיפות, לדרגת ניקיון מרבית ולצורה מושלמת. התוצאה: יהלום מפתיע ביופיו, בגודלו ובאיכויות האובייקטיביות שלו.

חותמת איכות: תעודה גמולוגית

היהלום המושלם שלנו מוכן להשתבץ בתכשיט הנבחר, אך לא לפני שנצייד אותו בתעודה גמולוגית, שהיא מעין תעודת זהות ובה מפורטים מאפייניו של היהלום. חשבתם שתקבלו תעודה כזו רק אם תרכשו יהלום טבעי? בהחלט לא. בדומה ליהלומים הטבעיים, גם בתעודה הגמולוגית של יהלומי המעבדה יפורטו תכונותיו של היהלום: גודלו, משקלו, מידת הניקיון ועוד.

סגירת תפריט
Call Now Button