הסיפור שלנו

חברת YATKOVSKI היא חברה ותיקה עם התמחות של למעלה מ-40 שנה בתחום היהלומים, שמקום מושבה הוא בלב בורסת היהלומים. אנו, בעלי החברה, דור שני ליהלומנים. את הוותק, הניסיון והמקצועיות שצברנו, החלטנו לרתום לטובת כיבוש יעדים חדשים והשתלבות בתעשייה הירוקה והחדשנית הכוללת ייצור יהלומים במעבדה. כך, החל משנת 2016, אנו מציעים לקהל לקוחותינו הקבוע והמתחדש קולקציית יהלומים מרהיבה ביופיה, איכותית להפליא ובגימור מושלם – מתנאי המעבדה המבוקרים, עד אליכם.

יהלום לכל דבר – בהישג ידכם

כמה פעמים חלמתם לרכוש יהלום גדול ונוצץ, אך ברגע שהבחנתם בתג המחיר הנלווה אליו גנזתם את החלום? יהלומי המעבדה שינו את כללי המשחק והפכו את המוצר הנחשק לבר השגה, במחיר אטרקטיבי במיוחד (חיסכון של עד 50% בהשוואה ליהלום טבעי) ובסטנדרט איכות גבוה ומוקפד. מהיום, אפשר ליהנות מכל הטוב שיש ביהלום – בהישג יד!

פתרון ירוק ומתקדם

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, העולם שועט קדימה, הישגי תיעוש חדשים נכבשים וגם תעשיית היהלומים מקבלת אט אט פנים חדשות. לצד כל אלה, לאנשים רבים נוצר רצון פשוט לחזור לשורשים, לטבעי, לפתרון הירוק והמחובר לטבע. אך מי אמר שאי אפשר לשלב בין השניים? בחירת יהלום מעבדה היא בחירה איכותית, הנוצרת בתנאים מבוקרים ומוקפדים המובילים למוצר המושלם – יהלום נוצץ ומלוטש בסטנדרט איכות גבוה במיוחד וכל זאת בלי לפגוע במשאבי הטבע.

3 סיבות טובות לבחור YATKOVSKI

  1. אנחנו מאמינים ביושר – אנו דוגלים באמינות וביושר, ולכן לעולם לא הבטחנו ולא נבטיח הבטחות שווא או נוליך אתכם שולל. אתם יכולים לסמוך עלינו!
  2. ללא תיווך – YATKOVSKI הוא מותג בעל שם עולמי. אנו מוכרים לסוחרים הגדולים ביותר בארץ ובעולם, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר – ללא תיווך מיותר.
  3. הכי איכותי, הכי נוצץ – אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לניקיון היהלום, צבע, גודל ועבודה מוקפדת להפליא. תמיד תוכלו לבקש מאיתנו תעודות רשמיות המעידות על טיבו של היהלום. 

הניסיון שלנו עומד לרשותכם והקולקציות הנפלאות שלנו מחכות לשמח אתכם!
המומחים של
YATKOVSKI ישמחו לסייע לכם בבחירת היהלום המושלם…
התקשרו: 1700-558-400

סגירת תפריט
Call Now Button